اجرای طرح های 1400 / فاز 2 پیشرفت فیزیکی به 53 درصد رسید

مدیرعامل شرکت رویتال استیل بافت اعلام کرد: اهداف این شرکت در سال 1400 در بخش های مختلف به ویژه تولیدی متناسب با ظرفیت اسمی محقق شد.

اجرای طرح های 1400 / فاز 2 پیشرفت فیزیکی به 53 درصد رسید

به گزارش خبرداغ به نقل از روابط عمومی گروه مالی، عطارد گودرزی میزان تولید اسفنج فولادی شرکت احیای فولاد بافت در سال 1400 (با وجود قطعی برق و گاز در برخی نقاط سال) به 800 هزار تن معادل اسمی رسید. ظرفیت است.
وی افزود: پیشرفت فیزیکی پروژه فاز 2 این شرکت تاکنون به 53 درصد رسیده است و امیدواریم با تلاش همه همکاران تا پایان سال جاری شاهد اجرای آزمایشی آن باشیم. برنامه رسمی افتتاحیه در بهار 1402 خواهد بود.
گودرزی ادامه داد: شرکت احیای فولاد بافت در سال گذشته به موفقیت هایی دست یافت که از آن جمله می توان به اجرای سیستم بودجه ریزی برنامه محور، شناسایی ریسک ها و فرصت های سازمانی بر اساس مدل FMEA، بررسی فرآیندهای سازمانی بر اساس مدل APQC و تهیه برنامه و سند میان مدت اشاره کرد. برای برنامه ریزی استراتژیک بلندمدت «استقرار سیستم MIS در حوزه های عملیاتی و پیاده سازی نرم افزار هوش تجاری (BI).
وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام تولید دانش بنیان، اشتغال زایی، در خصوص برنامه های سال 1401 گفت: این شرکت برای تحقق شعار امسال در راستای تولید حداکثری و با کیفیت با توجه به ظرفیت اسمی کارخانه گام بر می دارد. زمان توسعه برنامه تولید امسال است.
گودرزی افزود: یکی از مهمترین اهداف عملیاتی سال 1401 اجرای طرح تولید با توجه به ظرفیت اسمی، تکمیل فاز 2 و شروع آن تا پایان سال، تحقق برنامه زمانبندی پروژه های عمرانی، مدیریت مصرف انرژی است. و توقف تولید را کاهش دهد.»
شرکت احیا فولاد بافت با ظرفیت تولید سالانه 800000 تن اسفنج آهنی بزرگترین و تنها مجتمع بزرگ صنعتی منطقه در سه شهرستان بافت، رابر و ارزوعه است که در سال 1388 افتتاح و به بهره برداری رسید.

  قیمت بیت کوین امروز 14/04/1400

دیدگاهتان را بنویسید