اجرای رتبه بندی معلمان از 10 شهریور

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و پژوهش مجلس گفت: دولت دوازدهم به رتبه بندی معلمان اعتبار چندانی نداده است. وی گفت: سعی کردیم بتوانیم بخشی از اعتبار را برای رتبه بندی معلمان تامین کنیم.

حجت الاسلام احمد حسین فلاحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: معلمان در بحث معیشتی مشکل دارند و با اعمال رتبه بندی بخشی از آن حل می شود.

وی با تاکید بر اینکه باید رتبه بندی معلمانی که 10 سال صبر کرده بودند زودتر حل و فصل می شد، گفت: مجلس زمان کافی در این زمینه صرف کرده و از سال گذشته که دولت این لایحه را ارائه کرد، سعی کرد این لایحه را تصویب و تامین کند. . . “

دولت دوازدهم اعتبار کمی برای رتبه بندی معلمان در نظر گرفته بود

حجت الاسلام فلاحی با بیان اینکه دولت دوازدهم اعتبار کمی برای رتبه بندی معلمان در نظر گرفته است، افزود: 5200 میلیارد تن به 700 هزار معلم نرسید و این در حالی بود که دولت جدید با کل بدهی دولت قبل مواجه بود و اعتبار دادن مشکل بود. . .

وی افزود: تلاش کردیم تا بتوانیم بخشی از این وام را که برای اجرای رتبه بندی در نیمه دوم سال 12 هزار و 500 میلیارد تن برآورد شده بود، ارائه کنیم.

عضوکمیسیون آموزش وعلوم مجلس با اشاره به اینکه این رتبه بندی از 31 شهریورماه اعمال می شود که شامل بازنشستگان امسال می شود، افزود: حواشی.

  ساعت رسمی کشور به عقب حرکت می کند

دیدگاهتان را بنویسید