ائتلاف آمریکا و عربستان از کودکان یمنی برای اهداف نظامی استفاده می کند

صالح الجنیدی فرماندار ابین به خبرگزاری صبا گفت: توسط مزدوران و اشغالگران دشمن بازگردانده شده است.

الجنیدی وقایع چند هفته اخیر را ادامه می دهد و جذب و جذب می کند فرزندان و جوانان در مناطق ابیان با حمایت مالی عربستان سعودی وی همکاری سلفی ها را توطئه ای علیه استان و مردم آن خواند و گفت: کسانی که در میدان جمع آوری می کنند فرماندهان مرتبط هستند. گروه های تروریستی هستند.

فرماندار ابین همچنین از شیوخ و بزرگان این استان خواست تا از سوء استفاده اشغالگران با کودکان و نوجوانان ابین جلوگیری کنند.

وی تاکید کرد: هدف از ایجاد تیپ در برخی نقاط استان ابین از کشورهای متخاصم و اشغالگر، تقویت حضور سازمان های نظامی و حمایت از آنها با نامگذاری جدید از جمله تیپ های یمنی و همچنین حمایت از آنها است. هدف از ایجاد صلح اجتماعی در استان و تبدیل آن به میدان جنگ بین کشورهای متخاصم، عذرخواهی از اشغال خارجی یمن و بازداشت آنها در استان های جنوبی به بهانه مبارزه با تروریسم، ایجاد پایگاه های نظامی در نزدیکی این استان هستند. منابع نفت و گاز

الجنیدی همچنین فاش کرد که طارق عفش و ابوذره المحرمی عملیات نظامی را آغاز کرده اند و با افزایش عضوگیری از کودکان و جوانان، صدها سلفی افراطی را از کرانه باختری و بخش هایی از لحج به استان ابین منتقل کرده اند.

فرماندار ابین افزود: این افراط گرایان حدود یک هفته پیش همزمان با انتقال ده ها تن از نیروهای القاعده از ابین به منطقه مرزی یافی به ویژه در مناطقی که درگیری بین نیروهای نظامی و کمیسیون های مردمی یمن رخ داده است، وارد ابین شدند. . مرز.”

  خالق «مادر بیسکویت ها» درگذشت.

وی بار دیگر از بزرگان استان ابین خواست تا مداخله کنند و از سوء استفاده ائتلاف دشمن از شرایط سخت استان به دلیل فساد و غارت برنامه ریزی شده منابع ملی یمن توسط اشغالگران و مزدوران آنها جلوگیری کنند و با توطئه جدید آنها علیه کودکان و جوانان مقابله کنند. بودن

ائتلاف آمریکا و عربستان از کودکان یمنی برای اهداف نظامی استفاده می کند

الجنیدی در نهایت مزدوران دشمن را به استخدام کودکان و جوانان در پایگاه هایی که توسط شرکت های منطقه ای و بین المللی تحت نظارت مزدوران آمریکایی و اسرائیلی اداره می شود، متهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید