آینده تحویل آنلاین در دستان گروه وان اینرودز بهمن / مزیت های رقابتی ذخیره سازی اینرودز

آینده تحویل آنلاین در دستان گروه وان اینرودز بهمن / مزیت های رقابتی ذخیره سازی اینرودز

به گزارش اخبار به نقل از تیتر 20، بازار ایران در بخش تولید رو به رشد است، اما صنعت حمل و نقل و تولید تجهیزات آن نمی تواند خود را با آن تطبیق دهد، بنابراین گروه بهمن با توجه به تیراژ پایین بازار تولید تیغه اعلام کرد. نیاز در زمینه تامین و خدمات پس از فروش و قیمت بالای محصولات موجود، نیاز به معرفی محصولات متناسب با نیاز بازار را احساس کردم.
توسعه بازارها و محصولات در دنیای چند صدایی امروزی مستلزم ارائه خدمات متنوعی است که در این میان صنعت حمل و نقل بدون اغراق در صدر قرار دارد. با توجه به این بازار متنوع، وانت بار اینرودس توسط گروه خودروسازی بهمن به بازار معرفی شده است.

خودرویی که برای حمل کالاهای سبک و حجیم طراحی شده و برای سلایق مختلف اقتصادی مناسب است. بهمن اینرودز یک وانت بار سبک و جمع و جور (LCV) است که هدف آن بهبود و تغییر فرهنگ جابجایی بار در ایران است.

Economic Inrodes به صنعت حمل و نقل و خدمات خدمات رسانی می کند
مشتری مداری به عنوان مهمترین اصل تجارت، تولید و صنعت مستلزم گسترش دامنه محصولات و خدمات است. بازار ایران در بخش تولید در حال گسترش بود، اما صنعت حمل و نقل و تولید تجهیزات آن نتوانست با سرعت آن تطبیق پیدا کند و پاسخگوی نیاز بازار در زمینه تامین و خدمات پس از فروش و قیمت بالای محصولات فعلی باشد. متناسب با نیاز بازار

فاکتور قیمت برای همه صنایع مهم است، اما قیمت محصولات در بازار به یک عامل محدود کننده برای شرکت های حمل و نقل تبدیل شده است. ون بری اینرودز علاوه بر تامین نیاز بازار برای یک محصول اقتصادی، سهم 20 درصدی بهمن را در خودروهای تجاری سبک افزایش خواهد داد.

  قیمت آپارتمان تا 5 سال در تهران

عکس آنلاین از بارهای آنلاین
تنوع مشاغل در دنیای مدرن و همسو با اینترنت و دنیای آنلاین در کنار یکدیگر در حال تکامل است. امروزه می توانید به سرعت شغل ایجاد کنید و درآمد کسب کنید، به شرطی که دنیای آنلاین را به خوبی بشناسید. علاوه بر مشاغلی که قبلاً وارد این فضا شده و مشتریان خود را پیدا کرده اند، همه گیری کووید 19 و نیاز به دور ماندن و در خانه ماندن به بستری برای رشد و توسعه خدمات کسب و کار آنلاین تبدیل شده است.

توسعه تجارت آنلاین بار سنگینی را بر دوش فروشنده گذاشته است. مسئولیتی که علاوه بر سرعت انتقال، باید سلامت کالا را نیز تضمین کند. این گارانتی می تواند توسط تجهیزات استاندارد ارائه شود.

کامیون هایی با اتاقی مناسب و استاندارد می توانند چرخه معاملات آنلاین را تکمیل و سرعت بخشند. به ویژه، رشد واحدهای آنلاین و گسترش تجارت الکترونیک، تولید کامیون‌های متناسب با سفارش‌های کوچک و بزرگ اما سبک را ضروری کرده است. با توجه به این نیاز و تقویت شبکه حمل و نقل با وسیله نقلیه مناسب برای حمل بار درون شهری، تولید وانت بار اینرودز آغاز شد.

50000 کیلومتر گارانتی دو ساله
وقتی صحبت از رضایت مشتری می شود، صنعت خدمات پس از فروش وارد عمل می شود. مشکلی که می تواند قدرت یک محصول، خدمات یا خدمات را نسبت به دیگری افزایش دهد یا آن را تضعیف کند.

با توجه به کاستی هایی که در بحث خدمات پس از فروش وجود داشت، گروه بهمن اگرچه اولین تجربه خود را در این نوع تولید داشت، اما برای پرکردن این خلأ دو سال یا 50000 کیلومتر گارانتی، یک سال یا 20 سال خدمات رایگان هزار کیلومتر برای وانت بری اینرودز. . شبکه خدمات پس از فروش به گونه ای طراحی شده است که تمامی نیازهای مشتریان در زمینه خدمات و قطعات یدکی این محصول را برآورده سازد.

  مراسم ترحیم آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا

مزایای رقابتی Inrods Avalanche
بدنه این خودرو به دلیل مجهز بودن به تیرهای تقویت کننده در نقاط مختلف از استحکام خوبی برخوردار است و شاسی یکپارچه با بدنه مقاومت خوبی در برابر واژگونی ایجاد کرده است.لازم است به شبکه خدمات پس از فروش روکش تا 400000 کیلومتر.

با وجود تنوع تولید خودرو در ایران، اینرودس اولین خودروی ایران است که به استانداردهای 85 رسیده است. بر همین اساس پایه موتور یورو 6 است که در ایران به صورت یورو 5 استفاده می شود و در صورت نیاز با نرم افزار به راحتی می توان آن را انجام داد.

طراحی این محصول به گونه ای است که از نظر ارگونومی سلامت و راحتی را برای راننده فراهم می کند. علاوه بر این، صندلی های سرنشین، داشبورد و سیستم های ایمنی از نکات بارز این محصول در مقایسه با سایر محصولات مشابه مانند پیکاپ های موجود در بازار است.

طراحی کف آلومینیومی، روکش دیوار کناری، فضای مکعبی و تعبیه دو درب جانبی و درب عقب در محفظه بار، پارکینگ و جابجایی خودرو را برای راننده آسان می کند. از طرفی این خودرو می تواند بدون محدودیت در بزرگراه تردد کند. .

اما با توجه به اهمیت مسائل زیست محیطی و آلایندگی خودرو، این خودرو دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 است و در عین حال مصرف سوخت آن نیز پایین است. همچنین با توجه به اینکه این کامیون از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و هدف آن تکمیل شبکه حمل و نقل است، این یک فرصت طلایی برای سازمان هایی است که قصد دارند با داشتن وسایل نقلیه بیشتر، خدمات کامل تری به مشتریان ارائه دهند.

  روند زیگزاگی در بورس ادامه دارد؟!

دیدگاهتان را بنویسید