آیت الله رئیسی در تماس با امیر کویت چه گفت؟

آیت الله سید ابراهیم رئیسی شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح بعدازظهر سه شنبه در گفت و گوی تلفنی با امیر کویت ضمن تبریک عید سعید فطر به وی و مردم کشورش گفت: امیدوارم خداوند به همسایگان و دوستان کویت برکت دهد. ملت و همه مسلمانان. تقریب قلوب مسلمانان در این گونه موارد باعث افزایش تقریب بین کشورهای اسلامی می شود.

رئیس جمهور با ابراز امیدواری از دیدار با امیر کویت در تهران، افزود: افزایش تحرکات مسئولان دو طرف می تواند ظرفیت های موجود برای افزایش سطح همکاری های دوجانبه را بیش از پیش عملیاتی و فعال کند.

امیر قطر و سلطان عمان عید سعید فطر را به رئیس جمهور تبریک گفتند

رئیسی عمداً به تشریح موضع کویت در قبال توطئه‌های منطقه‌ای پرداخت و با یادآوری روابط خوب ایران و کویت در گذشته، تأکید کرد که روابط ایران و کویت به عنوان دو دوست قدیمی باید به ظرفیت واقعی خود بازگردد.

شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر کویت نیز در این گفتگوی تلفنی فرا رسیدن عید سعید فطر را به رئیس جمهور و مردم کشورمان تبریک گفت و خوشحالیم.

امیر کویت در مقابل با ابراز امیدواری نسبت به استقبال از آیت الله رئیسی گفت: دیدارهای مقامات دو کشور به ویژه مقامات عالی رتبه ایران و کویت می تواند به گسترش روابط دو کشور و تقویت تلاش های مشترک برای تامین منافع متقابل کمک کند. . .

  ایرانی ها به کدام کشورها مهاجرت می کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید