آیا فرزندان مارادونا در مرگ او مقصر هستند؟

با گذشت نزدیک به یک سال از مرگ دیگو آرماندو مارادونا و کمتر از یک هفته پس از تولد اسطوره فقید فوتبال آرژانتین، فاز جدیدی از تحقیقات درباره علت مرگ کاپیتان سابق آلبی سلسته آغاز شده است.

برای اولین بار در این دور از تحقیقات، ماتیاس مورلا، دوست سابق و وکیل مارادونا، برای توضیح پرونده به قاضی سن سیدرو مسئول پرونده فراخوانده شد.

او نه به عنوان متهم یا همدست، بلکه به عنوان شاهد به درخواست وکلای دختران مرحوم مارادونا، دالما و جانا به دادگاه احضار شد، هرچند که دختران مارادونا با ماتیاس مورلا اختلاف دارند و از او به خاطر مرگ پدرش رنجیده اند.

عکس این موضوع آشکار است و ماتیاس مورلا معتقد است که سهل انگاری دختران مارادونا در مرگ پدرشان نقش داشته است. در واقع، در جلسه سه ساعته ای که مورلا در دادگاه شهادت داد، مدعی شد که بی تفاوتی دختران مارادونا به مراقبت حداکثری پدرشان در مرگ «پسر طلایی» فوتبال آرژانتین کمک کرده است.

مورلا مدت کوتاهی پس از حضور در دادگاه برای توضیح به قاضی به رسانه ها گفت: در این جلسه می خواهم هر آنچه از دیگو دیدم توضیح دهم و وضعیت او را در جلساتی که دیدم توضیح دهم.

وکیل سابق مارادونا سپس توضیحات خود را در دادگاه با حمله مستقیم به دختران مارادونا آغاز کرد. او گفت که نگهداری مارادونا در خانه ای در منطقه تیگر پس از عمل جراحی، در حالی که امکان شیر دادن در خانه او در منطقه لا پلاتا وجود داشت، تصمیم دیوانه وار خانواده مارادونا بود.

  نقش فایزر و مدرن در برنامه نظامی-بیولوژیکی در اوکراین

شرایط مراقبت مارادونا در این خانه در منطقه تیگر ضعیف بود. دیهگا هرگز در این خانه زندگی نکرده است. وقتی در آنجا به او نگاه کردم، دیدم حالش خوب نیست و صدایش عجیب است. او مثل یک ربات بود.

در دعوای حقوقی بازماندگان مارادونا و وکیل او، به نظر می رسد هر یک از طرفین سعی دارند طرف مقابل را به ناتوانی در رسیدگی به اسطوره متاخر آرژانتین متهم کنند و باید دید داوران آرژانتینی در کدام یک از بهترین ها بازی خواهند کرد. حوادث غم انگیز تاریخ فوتبال بیشتر می داند.

دیدگاهتان را بنویسید