آیا رکورد فروش خودرو در بورس شکسته می شود؟

گروه بهمن مرحله دوم عرضه محصولات خود را در بورس کالا از سوم خرداد آغاز کرد.

آیا رکورد فروش خودرو در بورس شکسته می شود؟

امروز که بازار خودرو در کما به سر می برد و خریداران و فروشندگان خودرو دچار سردرگمی شده اند، قیمت خودرو نیز در حال افزایش است. این در حالی است که از سوم خردادماه، مرحله دوم تحویل خودرو در بورس کالا با ثبت سفارش دو محصول دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم از خانواده گروه بهمن آغاز شد. به خریداران خودرو پیشنهاد می شود خودروی خود را بدون واسطه و در بازاری کاملا شفاف خریداری کنند. باید دید استقبال از دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم به عنوان یک خودروی خانوادگی در فاز دوم عرضه محصولات گروه بهمن چگونه خواهد بود. طبق قوانین بورس، هر فردی که کد بورس کالا داشته باشد، تنها می تواند برای خرید خودرو درخواست ثبت کند.
پس از کش و قوس های فراوان موافق و مخالف طرح تحویل خودرو در بورس کالا، سرانجام از 27 اردیبهشت ماه اولین مرحله تحویل خودروهای 600 مینی بوس کارا از سبد محصولات بهمن آغاز شد و برنده اصلی آن افرادی بودند که کارا را بدون واسطه ارزان کردند. بازار و همچنین شاهد کاهش قیمت وانت های کارآمد در بازار بودیم.
در این آشفته بازار خودرو که کنترلی بر قیمت افسارگسیخته خودرو وجود ندارد، شاهد رکود عجیبی در بازار هستیم و خریدار و فروشنده به سختی یکدیگر را پیدا می کنند. برخی کارشناسان معتقدند این روش فروش می تواند این رابطه را نزدیکتر کرده و محلی برای شکل گیری عرضه و تقاضای شفاف باشد. در صورت تداوم و افزایش عرضه تولیدکنندگان به دلیل قرار گرفتن خودروها در مکانیزم عرضه و تقاضا و کشف واقعی قیمت ها، شاهد روند تعادل قیمت در بازار خودرو خواهیم بود که با افزایش عرضه، روند توزیع خودرو به مصرف کنندگان نیز آغاز می شود. نیز بهبود می بخشد. از سوی دیگر خودرو به دست مصرف کننده واقعی می رسد و شاهد انباشت خودرو در دست برخی دلالان نخواهیم بود.

  بعد از مرگ شما چه اتفاقی برای اطلاعات آیفون می افتد؟

دیدگاهتان را بنویسید