آیا دانش آموزان برای ترم اول امتحان می دهند؟

نحوه برگزاری امتحانات تکمیلی و امتحانات ترم اول دانشجویان مشخص می شود. در مناطقی که یادگیری مستقیم در مدارس صورت می گیرد، ارزیابی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان حضوری است.

نحوه برگزاری دوره کارشناسی ارشد و امتحانات ترم اول دانش آموزان در سال 1400 مشخص شده است.

در مناطقی که آموزش به صورت حضوری در مدارس انجام می شود، سنجش پیشرفت تحصیلی دانش آموزان به صورت حضوری و طبق مقررات آموزشی و ارزشیابی دروس و با رعایت کامل رویه های بهداشتی انجام می شود.

در مواردی که حضور فیزیکی دانش‌آموزان در مدارس روزانه به دلیل وضعیت قرمز بیماری عروق کرونر قلب امکان‌پذیر نباشد، با تایید وزارت آموزش و پرورش، ارزیابی براساس روش سنجش پیشرفت تحصیلی دروس در دوران بیماری عروق کرونر قلب است. بیماری قلبی (بخشنامه شماره 460/387 مورخ 1399/09/23).

(طبق مصوبه 13 مرداد 1399 شورای آموزش عالی با عنوان “نحوه ارائه خدمات آموزشی به مدارس بیماری های واگیر” در شرایطی که امکان حضور فیزیکی دانش آموزان برای سنجش پیشرفت تحصیلی وجود ندارد، دانش آموزان عادی در کلیه مقاطع تحصیلی. به جز پایه های نهم و دوازدهم به صورت غیرحضوری و با مسئولیت معلم و با راهنمایی مدیر مدرسه انجام می شود.)

ارزیابی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در مدارس بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد، داوطلبان تغییر رشته، تعیین تخصص، تعیین پایه و پرش تحصیلی در کلیه دوره های تحصیلی به صورت حضوری انجام شود.

طراحی سوالات پایه نهم برای این دانش آموزان با هماهنگی استانی و برای داوطلبان رایگان پایه ششم با هماهنگی منطقه ای در هر دو صورت بر اساس شارژ وضعیت قرمز پایان شهریور سال تحصیلی 1400-1399 انجام می شود.

  قانون آینه در دکوراسیون چیست؟

شاخه نظری میزبان امتحانات حضوری نهایی پایه دوازدهم از نوبت دوم دبیرستان (دی ماه)، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد است.

برنامه درسی شرایط تاج قرمز و بارگذاری دروس در پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و نظارت بر کیفیت آموزش به نشانی www.aee.medu.ir قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید