آپارتمان تا 2 میلیارد تومان در تهران

میانگین قیمت آپارتمان نقلی در تهران به 2 میلیارد تومان رسیده است اما آپارتمان هایی با قیمت کمتر در پرونده ها وجود دارد.

به گزارش دنیای اقتصاد، با توجه به اینکه متوسط ​​قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در تهران در ابتدای تابستان به 40 میلیون تومان رسیده است، برای خرید یک آپارتمان 50 متری در تهران به طور متوسط ​​2 میلیارد تومان نیاز است.

این در حالی است که بودجه اکثر متقاضیان خانه اولی به مراتب کمتر از این رقم است و مجبورند در محدوده قیمتی 1 تا 1.5 میلیارد تومان نگاه کنند.

جست‌وجوی فایل‌های موجود در موتورهای جستجوی املاک نشان می‌دهد که حداقل قیمت آپارتمان‌های مورد ادعا در روزهای اخیر یک میلیارد تومان است و به جز تعداد انگشت شماری از واحدهای بسیار کوچک به متراژ 30 تا 40 مترمربع و یک میلیارد تومان سن ساختمان بیش از 15 سال، تقریبا. در تهران زیر یک میلیارد تومان قیمت ندارد.

اگرچه تعداد خریدارانی که برای اولین بار به دنبال خانه در بازار مسکن تهران هستند بسیار اندک است، اما عرضه واحدهای ارزان قیمت برای این دسته از متقاضیان آنقدر کم است که حتی پاسخگوی نیاز تعداد اندک خریداران نیست.

اکثر فایل های موجود در محدوده قیمتی زیر 2 میلیارد تومان در بازار مسکن فایل های قدیمی هستند و تنها در برخی مناطق نیمه جنوبی تهران می توان واحدهایی با قدمت تک رقمی اما در عین حال زیر قیمت را مشاهده کرد. 2 میلیارد تومان.

در جدول زیر چند آپارتمان زیر 2 میلیارد تومان آمده است تا آدرس آپارتمان های ارزان قیمت در اختیار گروهی از متقاضیان ملک قرار گیرد که قصد معامله در این محدوده قیمتی را دارند.

  ارتش ایران در دوره مشروطه; یک ارتش غیرمنتظره

آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید