آنها کلاهبردار را در سایت دیوار دستگیر کردند

سرهنگ علی ولی پور گودرزی گفت: در ابتدای سال جاری مرد جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی اظهار داشت: تقلب بوده است

وی افزود: این فرد اظهار داشت که فردی با مراجعه به فروشگاه خود و انتخاب تعدادی تجهیزات صوتی و به قصد خرید، پیش فاکتور تهیه کرده و شماره کارت را گرفته و پول را واریز کرده و پس از مدتی از فروشگاه خارج شده است. حساب بانکی مسدود شد در اقدامات بعدی مشخص شد حساب بانکی یکی از شهرهای جنوبی کشور با حکم قضایی مسدود شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران افزود: با شکایت مغازه دار، تحقیقات از سوی ماموران تیم مبارزه با جعل و کلاهبرداری پایگاه هشتم پلیس آگاهی آغاز شد و در ادامه مشخص شد عامل این کلاهبرداری تلفنی با درج آگهی های مختلف بوده است. در سایت های فروش کالا و ارتکاب کلاهبرداری با فریب مردم و دادن وعده های دروغین در رابطه با فروش اموال زیر قیمت کارشناسی وجوه قابل توجهی از شکات دریافت می کند و سپس با کارت های بانکی به مغازه ها، طلافروشی ها و … می رود. به نام دیگران و بدون امتناع وجوه دریافت می کند.کالاها و کالاهای قابل فروش را از خود خریداری می کند.

کارآگاه گودرزی بیان کرد: کارآگاهان در تحقیقات خود موفق به شناسایی خودروی متهم شدند و با استعلام شماره پلاک از هویت فرد کلاهبردار به نام افشین مطلع شدند. با شناسایی مظنون جوان، کارشناسان پزشکی قانونی پایگاه هشتم موفق به بازداشت وی شدند.

آنها کلاهبردار را در سایت دیوار دستگیر کردند

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: متهم به کلاهبرداری سریالی تحت عنوان اهدای برنامه های رادیویی و تلویزیونی، رادیو معارف، درج آگهی در سایت های فروش کالاهای معروف ادامه دارد و تحقیقات از متهم ادامه دارد.

  عکس های عجیب/نشانه های رانندگی در جهان

دیدگاهتان را بنویسید