آنها خودشان را گول می زنند تا هواداران استقلال را نگران کنند

در خصوص تمدید قرارداد و ادامه همکاری با تیم استقلال گفت: من استقلالی هستم. در گذشته که پستی نداشتم و مربی نبودم، دلم برای این تیم می سوخت. چه باشم و چه نباشم، اکنون هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد.

وی افزود: مسئولیتی که سال گذشته بر عهده داشتم در فصل جدید بر عهده من است. سال سختی را پشت سر گذاشتیم زیرا می خواستیم خیلی زودتر از پایان فصل قهرمان شویم. خدا کمک کرد همه عوامل زحمت کشیدند و این اتفاق افتاد. با این حال، فرقی نمی کند که من باشم یا شخص دیگری، هر چه دارم و تجربه کرده ام را به او منتقل می کنم. آماده خدمت خواهم بود باشگاه استقلال من هستم.

مدیر تیم استقلال روند انتخاب مربی جدید را سخت و نگران هواداران دانست و گفت: به نظرم برخی در این دغدغه شیطنت کردند، دیگر دیر شده بود، چرا مربی انتخاب نکنیم و … حالا همه تیم ها در استراحت هستند. وقتی یک باشگاه کار را مدیریت می کند، هوادار باید راحت باشد. من مطمئن بودم که بهترین انتخاب انجام خواهد شد.

وی افزود: اما کثیف شده است که نگران استقلالی ها باشیم و شادی آنها را تلخ کنیم. متأسفانه توانسته اند بخشی از این نگرانی را در دل فعالان استقلال طلب ایجاد کنند. با این حال خدا را شکر به خیر گذشت. خدای نکرده روزهای خوبی برای استقلال خواهد آمد. از طرفی فصلی که شروع نشده مثل هندوانه بسته می شود. هیچ چیز مشخص نیست. همانطور که پارسال نمی دانستیم به این نتایج درخشان می رسیم، امسال هم همین کار را می کنیم اما به نام حفظ قهرمانی مسئولیت بزرگتری داریم. امیدوارم با سرمربی جدید این اتفاق بیفتد.

  سه دلیل اصلی کمردرد

طاهری در حضور ساپینتو روی نیمکت استقلال و اینکه خیلی ها معتقدند این تیم روند تهاجمی را در پیش خواهد گرفت، گفت: استقلال مهره دارد و تیم خوبی است. این مربی تجربه دارد و بازیکن بزرگی است، خدای نکرده نتایج خوبی در انتظار استقلال باشد. من سبک و روش او را نمی دانم. من تیم استقلال را می شناسم. سال گذشته این تیم در دفاع بازی نکرد و فوتبال منطقی به نمایش گذاشت. او گل را نخورد و در صورت شکفتن از آن محافظت کرد. این یک اتفاق مثبت برای کارکنان در سال گذشته بود. تیم جدید باید ایده هایی داشته باشد که در تیم اجرا شود. امیدوارم ترکیب فوتبال هجومی و دفاع خوب و فشرده سال گذشته، امسال هم اتفاقات خوبی برای استقلال به همراه داشته باشد.

آنها خودشان را گول می زنند تا هواداران استقلال را نگران کنند

سرمربی استقلال در خصوص روند نقل و انتقالات این تیم تا اینجای کار، جذب سجاد شهبازاده و همچنین یکی دو بازیکن مهاجم خارجی که هواداران را امیدوار کرد، گفت: تیم خوبی داریم و او فقط به چند مهره نیاز داشت. چند نفر دعوت شده اند. چند بازیکن دیگر باید از باشگاه جذب شوند. مصطفی آجورلو شبانه روز تلاش می کند تا این اتفاق بیفتد و هواداران را خوشحال کند.

دیدگاهتان را بنویسید