آمار عجیب از قربانیان تاج در اروپا و آمریکا

تعداد قربانیان ویروس کرونا در ایالات متحده به یک میلیون و از سوی دیگر به دو میلیون رسیده است اروپا بر اثر این بیماری جان باختند.

به گزارش خبرگزاری آناتولی ” جو بایدن رئیس جمهور آمریکا که قرار است میزبان نشستی درباره ویروس کرونا باشد، روز پنجشنبه اعلام کرد که تعداد قربانیان این بیماری در کشورش به یک میلیون نفر رسیده است.

بایدن در بیانیه ای گفت: «قربانیان ویروس کرونا مرده اند.[آمریکا] یک نقطه عطف تاسف بار وجود داشته است و هر یک از این اعداد یک ضرر جبران ناپذیر است.

رئیس‌جمهور درباره تعداد کشته‌شدگان از تاج و تخت نوشت: «به دلیل این همه‌گیری، یک خانواده، یک جامعه و یک ملت برای همیشه تغییر کرده است. من و جیل (همسرش) برای هر یک از آنها دعا می کنیم.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) روز پنجشنبه اعلام کرد که تعداد قربانیان ویروس کرونا در قاره اروپا از مرز دو میلیون نفر گذشته است.

آمار عجیب از قربانیان تاج در اروپا و آمریکا

به گفته این سازمان، تعداد قربانیان ویروس کرونا در اروپا روز پنجشنبه به دو میلیون و دو هزار و پنجاه و هشت نفر رسید.

این ارقام پس از آن منتشر شد که یکی از مقامات ارشد دولت ایالات متحده روز شنبه به CNN گفت که پیش‌بینی 100 میلیون شیوع بالقوه تخمینی بر اساس تعدادی از مدل‌های خارجی است که دولت به دقت دنبال می‌کند، از جمله در پاییز و زمستان.

مقامات ایالات متحده می گویند که این ارزیابی بر این فرض اساسی استوار است که هیچ منبع یا تدابیر اضافی برای کاهش همه گیری وجود نخواهد داشت، از جمله بودجه جدید تاج و تخت، یا دستورالعمل های جدیدی ظاهر می شود.

  من واکسن نزده ام، فایده ای ندارد!

دیدگاهتان را بنویسید