آمادگی برای تامین پایه ثابت و سرمایه در گردش صاحبان واحدهای تجاری میکمال

دیدار مدیران بانک گردشگری با مالکان میکمال کیش;

مدیران ارشد بانک گردشگری در نشست مشترک با مالکان مجتمع میکمال کیش از آمادگی این بانک برای پرداخت تسهیلات ثابت و سرمایه در گردش به صاحبان مراکز خرده فروشی میکمال خبر دادند.

آمادگی برای تامین پایه ثابت و سرمایه در گردش صاحبان واحدهای تجاری میکمال

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، قائم مقام و عضو هیئت مدیره بانک گردشگری در نشستی که در مرکز همایش های بین المللی خلیج فارس کیش برگزار شد، گفت: رضایت همه کسانی که مایل به استفاده از این ظرفیت هستند را جلب کنید.
حسین رحمتی با بیان اینکه افتتاح رسمی میکمال کیش در تاریخ 10 اسفند 93 برنامه ریزی شده است، افزود: افتتاح مجتمع منحصر به فرد میکمال تحولی در حوزه گردشگری کیش و رونق اقتصادی این منطقه را به همراه خواهد داشت.
وی افزود: بانک گردشگری یکی از بانک های موفقی است که تعامل دوجانبه با مشتریان را ملاک خود قرار داده و برگزاری این نشست گواه آن است. به همین دلیل ما آماده ارائه کلیه خدمات بانکی به کلیه مشتریان به ویژه صاحبان فروشگاه میکمال کیش هستیم. بانک گردشگری امروز شعبه مرکزی را ترک کرد و مشتری مرکزی را انتخاب کرد.
یکی از اعضای هیات مدیره بانک جهانگردی گفت: امروزه بانکداری نوین مورد تقاضای همه مردم است، از این رو این بانک بانکداری مجازی را به صورت کاملا آنلاین راه اندازی کرد و به زودی خدمات جدیدی ارائه خواهد کرد و این مایه احترام و افتخار کسانی است که دریافت می کنند. بانک توریستی به شما خدمات بانکی را انتخاب کرده است.
رحمتی با اشاره به عنوان امسال تولید، حمایت و موانع، افزود: بانک گردشگری به سرمایه گذاری هایی که منجر به تولید، اشتغال زایی و رونق اقتصادی می شود توجه ویژه ای دارد و این موضوع جزء راهکارهای این بانک است.
وی خطاب به صاحبان فروشگاه های میکمال گفت: بانک گردشگری سهامدار عمده میکمال است و معتقد است این مجموعه منحصر به فرد است بنابراین از این پس ارتباط شما بانک گردشگری شعبه کیش خواهد بود.
معاون اعتبارات بانک گردشگری نیز در این نشست که با حضور جمع کثیری از مغازه داران میکمال کیش برگزار شد، گفت: پروژه میکمال یک طرح ملی است که با حمایت بانک گردشگری اجرا می شود و امیدواریم این طرح اجرایی شود. در اسرع وقت تکمیل و رسماً به بهره برداری می رسد.”
رضا مجیدی در تشریح بسته وام بانک گردشگری به صاحبان فروشگاه میکمال افزود: این بسته وام شامل دو قسمت سرمایه ثابت و سرمایه در گردش است که به تایید اعضای هیات مدیره می رسد و تمامی دارندگان میکمال می توانند از این امر بهره مند شوند. “
وی ادامه داد: تسهیلات ثابت بانک گردشگری برای تجهیز دکوراسیون بلوک های میکمال به ازای هر مترمربع 100 میلیون ریال و مهلت تنفسی شش ماهه برای پرداخت آن است که معادل 20 درصد ارزش دکوراسیون به عهده دارد. مالک و 80 درصد آن بانک است.
مجیدی افزود: وام های سرمایه در گردش نیز براساس اعتبارسنجی واحدهای تجاری با بازپرداخت 12 ماهه بر اساس اعلام بانک مرکزی خواهد بود.
مدیرعامل میکمال کیش نیز در این نشست با بیان اینکه کمک بانک گردشگری پروژه میکمال کیش را تکمیل می کند، گفت: بدون کمک و حمایت بانک گردشگری، طرح میکمال موفق نبود.
نادر کشکار گفت: بانک گردشگری در کارستان کاری کرد و این بار به سختی (میکمال) تمام شد.
وی با قدردانی از شجاعت مدیران ارشد، اعضای هیئت مدیره و سایر بخش های بانک گردشگری، افزود: از سایر بانک ها می خواهم در بخشی مانند بانک گردشگری کیش سرمایه گذاری کنند تا سودآوری خود را از بین ببرند.
کشتکار ادامه داد: مجموعه میکمال به عنوان یک سرمایه ملی متعلق به شما صاحبان واحدهای تجاری است و به جای اینکه این سرمایه ها به خارج از کشور برود، در داخل کشور تردد می کند.
وی افزود: امروز حاصل 9 سال تلاش مهندسان، متخصصان و تلاشگران این پروژه به ثمر نشسته و پروژه میکمال به عنوان نگین درخشان کیش مطرح شده و در آینده نزدیک به یکی از مقاصد مهم گردشگری تبدیل خواهد شد. “
کشکار گفت: افتتاح رسمی پروژه میکمال کیش مصادف با عید سعید فطر در دهم اسفند ماه سال 1400 خواهد بود.

  قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

دیدگاهتان را بنویسید