آمادگی بانک رفاه برای کمک به زلزله زدگان استان هرمزگان

مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: بانک رفاه به عنوان یک بانک اجتماعی، علاوه بر فعالیت های تجاری و ارائه خدمات به مناطق اقتصادی و تولیدی کشور، در تلاش است تا به مسئولیت های اجتماعی نیز رسیدگی کند و در این راستا آموزش های لازم به کمک به هموطنان زلزله زده استان هرمزگان.

آمادگی بانک رفاه برای کمک به زلزله زدگان استان هرمزگان

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر لالگانی که در راس هیاتی متشکل از مدیران ارشد این بانک به منظور بازدید از مناطق زلزله زده استان هرمزگان حضور داشتند، در دیدار مهندس دوستی استاندار، گفت: هرمزگان سازندگی: بانک رفاه کارگران برای ایجاد اشتغال و رونق برای هموطنان در استان های کم برخوردار و کمک به طرح ها و پروژه هایی از جمله آبرسانی، مدرسه سازی و … برنامه های مختلفی را اجرا کرده و آماده گنجاندن طرح ها می باشد. و پروژه های استان هرمزگان.
دکتر الهگانی افزود: مراحل اولیه طرح راه اندازی صندوق های سرمایه گذاری از طریق بانکداری اسلامی در بانک رفاه کارگران آغاز شده است که در این طرح با جمع آوری سپرده از مشتریان و هموطنانی که مایل به مشارکت در طرح ها و طرح های اقتصادی هستند، استان های مایل می توانند رشد و بالندگی داشته باشد.» و با ظرفیتی مثل هرمزگان کمک کرد.
مهندس دوست استاندار هرمزگان با ارزیابی حمایت ها و اقدامات بانک رفاه اجتماعی در حوزه مسئولیت اجتماعی به تشریح وضعیت مناطق زلزله زده استان پرداخت و گفت: حدود سه هزار خانه تخریب شده یا در به حدود 750 میلیارد تن اعتبار نیاز دارد. بخشی از این مبلغ توسط دولت در قالب کمک های بلاعوض تامین می شود و بیشتر باید از طریق بانک ها یا خیریه ها تامین شود.

  هتل های جذاب برای مسافران ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید