آمادگی بانک دی برای حمایت از توسعه صنایع گلستان

در دیدار استاندار گلستان با مدیر عامل بانک دی:

مدیرعامل بانک دی گفت: استان گلستان ظرفیت اقتصادی و صنعتی زیادی دارد و بانک دی آمادگی تامین مالی پروژه های جدید اقتصادی در استان را دارد.

آمادگی بانک دی برای حمایت از توسعه صنایع گلستان

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به نقل از روابط عمومی بانک دی، برات کریمی در دیدار با استاندار گلستان افزود: بانک دی در حال حاضر از راه اندازی چندین کارخانه و کارگاه در صنایع تبدیلی، بافندگی، لبنیات و 3 صنعت در استان گلستان حمایت می کند و آماده معرفی طرح های جدید در استان است. استان، ارائه تجهیزات مختلف به تولیدکنندگان گلستان.
وی ادامه داد: استان گلستان در حوزه های مختلف صنعتی از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است و علاوه بر صنایع بزرگ، با حمایت از مشاغل در مناطق روستایی استان می توان جهش بزرگی در اقتصاد گلستان داشت.
در این جلسه علی محمد زنگنه استاندار گلستان با تقدیر از عملکرد بانک دی در تامین مالی پروژه های جدید صنعتی استان اظهار داشت: استان گلستان دارای ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه های صنعتی، کشاورزی، دامپروری و گردشگری است که از ظرفیت سرمایه گذاری و سرمایه گذاری کلان استفاده می شود. هلدینگ ها.شرکت های سرمایه گذاری بانک ها می توان به تحقق زمینه های توسعه بیشتر استان امیدوار بود.

  شیوع آنفلوانزای نوع A در کشور؟!

دیدگاهتان را بنویسید