آلبانی هنوز درگیر حمله سایبری است

آلبانی میزبان نشست سالانه این گروه است منافقین تعلیق خدمات آنلاین دولتی در آلبانی یکشنبه گذشته با انتقاد گروه های مخالف مواجه شد.

آژانس جامعه اطلاعات ملی آلبانی دلیل اختلال در کلیه خدمات آنلاین سازمان های دولتی، حمله سایبری گسترده در خارج از این کشور اعلام شد.

از بعدازظهر دوشنبه، تمام وب سایت های دولت آلبانی از کار افتادند.

با توجه به آغاز مذاکرات اتحادیه اروپا و آلبانی برای عضویت در این اتحادیه، رسانه های داخلی مسکو را به انجام این حمله سایبری متهم کردند.

آسیب پذیری پورتال های دولتی آلبانی توسط احزاب مخالف مورد انتقاد قرار گرفته است که دولت را برای به خطر انداختن امنیت داده های شهروندان تحت فشار قرار داده اند.

آلبانی هنوز درگیر حمله سایبری است

بر اساس گزارش رسانه های اروپایی، حمله سایبری اخیر علیه آلبانی در نوع خود بی نظیر بوده و از پیشرفته ترین روش های هک استفاده شده است.

دولت آلبانی هفته گذشته در حالی که سفارت آمریکا در آلبانی در آستانه برگزاری نشست سالانه گروهک تروریستی منافقین تدابیر امنیتی شدیدی را در این کشور اتخاذ کرده بود، درگاه‌های سازمان‌های دولتی را به روی شهروندان این کشور بست. اختلال در حمل و نقل عمومی در شهر محل برگزاری جلسه.

تدابیر شدید امنیتی در آلبانی در آستانه اجلاس سالانه منافقین

سفارت آمریکا در آلبانی در پیامی هشدار نسبت به سفر اتباع این کشور به آلبانی برای شرکت در نشست سالانه گروهک منافقین که روزهای شنبه و یکشنبه در حومه شهر دراج برگزار می شود، هشدار داد. 33 کیلومتری تیرانا.

در پیام سفارت آمریکا آمده است که مقامات آلبانی احتمالاً تدابیر امنیتی شدیدی را در منطقه اتخاذ خواهند کرد و حتی حمل و نقل عمومی نیز ممکن است تحت تأثیر این اقدامات قرار گیرد. سفارت آمریکا در آلبانی برای جلوگیری از مشکلات احتمالی از شهروندان آمریکایی با مقامات محلی آلبانی درخواست همکاری کرد.

  طرز تهیه کیک فرانسوی بدون نیاز به فر

پس از اخراج گروهک منافقین از عراق، این گروه به دستور آمریکا و با هماهنگی سایر اعضای ناتو برای ادامه اقدامات جاسوسی و خرابکارانه علیه مردم ایران به آلبانی مهاجرت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید