آلبالو به خواب بهتر کمک می کند

تحقیقات جدید نشان می دهد که خوردن گیلاس می تواند با کنترل سطح قند، کاهش اسید اوریک اضافی و افزایش آرامش به بهبود سلامت جسمی و روانی شما کمک کند.

به گزارش هندوستان تایمز، به گفته کارشناسان، مصرف این میوه ها برای افرادی که نکات و ترفندهای زیادی برای اضطراب را از بین ببرید و مشکلات خواب را امتحان کرده اند، اما بی فایده است، یک راه موثر برای آرام کردن ذهن و افزایش سطح هورمون خواب ملاتونین است. خوردن گیلاس نه تنها شما را خوشحال می کند، بلکه به بهبود سلامت جسمی و روحی شما نیز کمک می کند.

دیکسا باوسار، محقق و کارشناس آیورودا می گوید: گیلاس سطح آنتی اکسیدان ملاتونین را در بدن شما افزایش می دهد و در نتیجه به شما کمک می کند آرامش داشته باشید و خوب بخوابید. ملاتونین موجود در گیلاس یک درمان عالی برای بی خوابی است که به راحتی از سد خونی مغزی عبور می کند و بر نورون های مغز اثر آرام بخشی دارد، ذهن را آرام می کند و اضطراب و تحریک پذیری را کاهش می دهد که سردردهای ناشی از استرس را نیز تسکین می دهد یا کمک می کند.

آلبالو سرشار از ویتامین های A و C است و ضربان قلب را تنظیم می کند و فشار خون کمک می کند و همچنین خطر ابتلا به فشار خون بالا را کاهش می دهد.

آلبالو به خواب بهتر کمک می کند

آیورودا یک علم باستانی است و برای بسیاری از هندی ها، اروپایی ها و آمریکایی ها ریشه در هند دارد و به ویژه در هند محبوبیت دارد.

  جزئیات حادثه تیراندازی در پاسگاه زاهدان

دیدگاهتان را بنویسید