آزار جنسی دانش آموزان توسط معلم 55 ساله

451503 349 خبر مرکزی

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: خرداد سال گذشته پس از اعلام شکایت خانواده 7 دانش آموز مبنی بر آزار و اذیت فرزندشان توسط معلم، بلافاصله پرونده ای در این زمینه تشکیل و در شعبه 101 رسیدگی شد. دادگاه کیفری 2 تحت در جریان رسیدگی دادگاه.

قاضی علی محدی راد افزود: پس از بررسی های اولیه پلیس و دادسرا مشخص شد متهم 55 ساله فاقد سابقه کیفری از طریق تلفن همراه و برخی رفتارهای غیراخلاقی به دختران جوان فیلم های مبتذل نشان می دهد. او از کودکان خردسال سوء استفاده کرده و از آنها بهره کشی می کرد.

محکومیت معلم بد اخلاق در خراسان جنوبی

این مقام عالی قضایی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، پرونده مذکور از جهات مختلف مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت با استناد به استنادات قانونی و علیرغم انکار برخی از اتهامات توسط متهم، کیفری 2. دادگاه او را به دلیل ارائه محتوای زننده به کودکان و نوجوانان به 3 ماه حبس، برای آزار و اذیت به 2 سال زندان و به دلیل سوء استفاده جنسی از طریق دسترسی به کودکان به 5 سال زندان محکوم کرد.

قاضی محدی راد خاطرنشان کرد: از سوی دیگر دادگاه متهم را به عنوان مجازات تکمیلی به ۲ سال محرومیت از اقامت در فردوس محکوم کرده است.

این مقام عالی قضایی در خراسان جنوبی افزود: همزمان و با اعتراض برخی شاکیان به رای صادره از سوی دادگاه، این پرونده به دادگاه تجدیدنظر استان ارسال شده و تحقیقات و تحقیقات قانونی همچنان ادامه دارد. ادامه دارد تا زمانی که تمام زوایای آن حل شود و جنبه های این داستان. شرم آور است که مورد بررسی قضایی قرار بگیریم.

  شکاف امنیت رژیم صهیونیستی در حفاظت از سکوهای گازی

برگزاری دوره های مقاوم سازی پارکینگ ساختمان مسکونی

حجت الاسلام والمسلمین علی محدی راد تاکید کرد: این متهم 29 سال سابقه کار در آموزش و پرورش دارد اما برگزاری کلاس های تقویتی خود در پارکینگ منزل مسکونی ربطی به تحصیل ندارد. با این حال، دستگاه قضایی با این گونه جرایم به شدت برخورد می کند.

وی در پایان به خانواده‌ها نیز توصیه کرد: برای انجام فعالیت‌های خصوصی و تاییدی به مکان‌های تایید شده و تایید شده و بالاتر از همه برای تحقیق در مورد مکان یا مربی مراجعه کنند تا خدای نکرده چنین اتفاقی برای دیگران رخ ندهد.

قاضی محدی راد با تاکید بر اینکه تنها 7 نفر از خانواده ها شکایت کردند، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با جدیت پیگیر این پرونده خواهد بود و اجازه تضییع حقوق را نخواهد داد.

منبع: رکنا

دیدگاهتان را بنویسید