آزادی بیان در این رژیم کودک کشی!

ارسال توییتی حاوی تهدید به ترور نخست وزیر سابق اسرائيل و پسرش یکی از ساکنان شهر بثشبه در جنوب فلسطین را زندانی کرد.

منابع رسانه ای اسرائيل اشر بن داوود، مردی که در شهر اشغالی ویرسوا زندگی می کند، گفت فلسطین به دلیل توئیت های تهدید آمیز علیه بنیامین نتانیاهو و پسرش ژایر نتانیاهو به ۱۳ ماه زندان محکوم شد.

به گزارش تایمز اسرائیل، این مرد در توییت های خود اعلام کرد که قصد کشتن نتانیاهو و پسرش را داشته است.

آزادی بیان در این رژیم کودک کشی!

آشر بن داوود پس از آن که دادگاه اسرائیل ابتدا او را به هشت ماه زندان و پرداخت 1500 مثقال (445 دلار) محکوم کرد، به 13 ماه زندان محکوم شد.

دادگاه منطقه بعث اسرائیل اعتراض دادستان به حکم اولیه را تایید و حکم زندان را به 13 ماه افزایش داد.

بن دیوید در دادگاه تایید کرد که در سال 2020 توییت کرد: “آیا کسی می داند که برنامه ای برای ترور نخست وزیر وجود دارد؟ “آیا کسی می داند… من می خواهم شرکت کنم… به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده است.”

او چند روز پس از این توییت، در پیامی دیگر پسر بنیامین نتانیاهو را تهدید کرد و نوشت: «یار، رفیق! چه چیزی در حال تغییر است، شکایت نکنید … عصبی هستید … مشکل چیست؟ خانه هایتان می لرزد؟ – دیوارها نازک هستند، صدای تپش قلبت را می شنوم.

حکم زندان برای توئیت های تهدیدآمیز علیه نتانیاهو و پسرش در حالی صادر شد که اوایل ماه جاری پیام های تهدیدآمیزی علیه نخست وزیر کنونی ارسال شده بود.

  اینفوگرافیک / روند یک ماهه تاج در ایران تا یازدهم اردیبهشت

رسانه های رژیم صهیونیستی در 29 مه گزارش دادند که نفتالی بنت نخست وزیر این کشور طی چند روز سه پیام تهدیدآمیز دریافت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید