آدم کشی؛ زن جوان جسد را مومیایی می کند!

416123 143 خبر مرکزی

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: جسد مومیایی مردی در زیر تخت همسرش در شیراز پیدا شد و مشخص شد مومیایی یک سال در آنجا مانده است.

سرهنگ چاووس حبیبی در این خصوص اعلام کرد: مرداد ماه سال 99 زن جوانی در تماس با پلیس آگاهی استان فارس اظهار داشت که برادر 45 ساله اش چند روز قبل از منزل خارج شده و هنوز برای رسیدگی مراجعه نکرده است. گم شد.کار ماموران تنظیم شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی فارسی تحقیقات عمیقی را در این زمینه آغاز کردند و با کسب ادله و تحقیقات فنی و اطلاعاتی به همسر 43 ساله فرد فقدانی مشکوک و وی را احضار کردند.

رئیس پلیس آگاهی فارسی گفت: در بازجویی ها ابتدا همسر مرد مفقود شده ناشناس شناخته شد که با اعتراف به مدارک پلیسی گفت که همسرم معتاد به مواد مخدر بوده و من با آن مشکل دارم و او را در سال جاری کشتم. گذشته.

حبیبی گفت: متهم در تحقیقات تخصصی اعتراف کرد که همسرش معتاد به شیشه بوده و شب حادثه به دلیل مصرف مواد در وضعیت نامناسبی قرار داشته و به دلیل عصبانیت شدید از وی، وی را با مقدار زیادی قرص مسموم کرده و وی را مسموم کرده است. صبح از خواب بیدار شد، فهمید که مرد مرده است.

این افسر پلیس ادامه داد: متهم در پاسخ به این سوال که پس از مرگ همسرت چه کردی و چرا با پلیس و آمبولانس تماس نگرفتی، گفت: چون خیلی ترسیده بودم به او مومیایی و شن دادی او را زیر خاک دفن کردم. تخت در اتاق خواب ما و بعد از اینکه در آن مدت با شخص دیگری ازدواج کردیم، تخت را همانجا رها کردیم.

  اتوماسیون اداری چیست؟ ارائه و بررسی مزایای اتوماسیون اداری برای تجارت

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی جسد متوفی در منزل وی کشف و به پزشکی قانونی تحویل داده شد، افزود: شد.

دیدگاهتان را بنویسید