آدم کشی؛ زن جوان جسد را مومیایی می کند!

416123 143 خبر مرکزی

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: جسد مومیایی مردی در زیر تخت همسرش در شیراز پیدا شد و مشخص شد مومیایی یک سال در آنجا مانده است.

سرهنگ چاووس حبیبی در این خصوص اعلام کرد: مرداد ماه سال 99 زن جوانی در تماس با پلیس آگاهی استان فارس اظهار داشت که برادر 45 ساله اش چند روز قبل از منزل خارج شده و هنوز برای رسیدگی مراجعه نکرده است. گم شد.کار ماموران تنظیم شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی فارسی تحقیقات عمیقی را در این زمینه آغاز کردند و با کسب ادله و تحقیقات فنی و اطلاعاتی به همسر 43 ساله فرد فقدانی مشکوک و وی را احضار کردند.

رئیس پلیس آگاهی فارسی گفت: در بازجویی ها ابتدا همسر مرد مفقود شده ناشناس شناخته شد که با اعتراف به مدارک پلیسی گفت که همسرم معتاد به مواد مخدر بوده و من با آن مشکل دارم و او را در سال جاری کشتم. گذشته.

حبیبی گفت: متهم در تحقیقات تخصصی اعتراف کرد که همسرش معتاد به شیشه بوده و شب حادثه به دلیل مصرف مواد در وضعیت نامناسبی قرار داشته و به دلیل عصبانیت شدید از وی، وی را با مقدار زیادی قرص مسموم کرده و وی را مسموم کرده است. صبح از خواب بیدار شد، فهمید که مرد مرده است.

این افسر پلیس ادامه داد: متهم در پاسخ به این سوال که پس از مرگ همسرت چه کردی و چرا با پلیس و آمبولانس تماس نگرفتی، گفت: چون خیلی ترسیده بودم به او مومیایی و شن دادی او را زیر خاک دفن کردم. تخت در اتاق خواب ما و بعد از اینکه در آن مدت با شخص دیگری ازدواج کردیم، تخت را همانجا رها کردیم.

  سال گذشته 1166 نفر در کشور غرق شدند

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی جسد متوفی در منزل وی کشف و به پزشکی قانونی تحویل داده شد، افزود: شد.

دیدگاهتان را بنویسید