آخرین وضعیت خبرنگار 20:30; چرا زهرا چهمکی به کما رفت؟

419310 773 خبر مرکزی

چند ساعتی است که خبری در فضای مجازی دست به دست می شود مبنی بر اینکه زهرا چهمکی خبرنگار ساعت 20:30 به کما رفته است. ردیابی همسرش نشان می دهد که او از کما خارج شده، اما همچنان در مراقبت های ویژه است.

امیرزاده تاکید کرد: همسرم از کما خارج شده است اما وضعیت جسمانی وی هنوز طبیعی نیست و کمی هوشیار است.

وی درباره چگونگی به کما رفتن «زهرا چخمقی» توضیح داد: در چند روز گذشته خفه شدند و برای بررسی علت به پزشک مراجعه کردیم. البته هنوز مشخص نیست دلیل این امر چیست زیرا نتایج آزمایشات طبیعی است.

همسر زهرا چهمکی گفت: مشخص نیست چه مدت در این وضعیت هستند و در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه خواهند بود. آنها در این زمان نمی توانند صحبت کنند و کاملا هوشیار نیستند.

امیرزاده همچنین تاکید کرد که خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در منزل دچار این مشکل شده و به بیمارستان تریتا اعزام شده است.

زهرا چاهمکی متولد 4 اردیبهشت 1363 در بندرعباس مجری و روزنامه نگار است. او برای اولین بار در نوجوانی به همراه خواهرش زینب به عنوان گزارشگر و مجری وارد برنامه موج مروارید شد و یک سال و نیم روی آنتن بود. به پیشنهاد مادرش و علاقه شخصی اش به روزنامه نگاری به باشگاه خبرنگاران جوان پیوست و دوره های روزنامه نگاری را زیر نظر مرتضی حیدری گذراند و فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر را آغاز کرد.

از سال 1385 تا 1388 پس از بزرگ شدن در خدمت فرهنگ و هنر، مورد تجلیل قرار گرفت و در سال 1367 به گروه اخبار سیاسی پیوست و یک سال و نیم بعد به عنوان معاون سردبیر گروه «فرهنگ» منصوب شد.

  داستان روستایی که در زمان رضاخان ناپدید شد!

وی برای اجرای اولین اجرای زنده خود در سال 1390 در شبکه 5، سپس به مجله خبری شبکه یک رفت و در سال 1393 به استخدام صدا و سیما درآمد.

دیدگاهتان را بنویسید