آخرین غذایی که ناپلئون و ژولیوس سزار خوردند

447390 139 خبر مرکزی

فرادید| آنچه افراد مشهوری مانند ناپلئون یا جیمی هندریکس قبل از مرگ می‌خوردند، شاید برای خیلی‌ها زیاد به نظر نرسد، اما نشان می‌دهد که آن‌ها در آن زمان به چه فکر می‌کردند.

به گزارش فراد، ناپلئون بناپارت در 15 آگوست 1769 متولد شد و در 5 می 1821 درگذشت. اولین امپراتور فرانسه از سال 1804 تا 1815 بر فرانسه حکومت کرد و نقش مهمی در تاریخ این کشور داشت. اما قبل از اینکه ناپلئون بناپارت بتواند آخرین کلمات زندگی خود را در تبعید در جزیره سنت هلنا به زبان بیاورد، به یک مهمانی دعوت شد. رهبر در تبعید در فرانسه، جگر و تکه‌های بیکن، تخم‌مرغ نیم‌پز و تخم‌مرغ آب پز با خامه را به همراه سیر کبابی و گوجه‌فرنگی می‌چشد.

درست است، این را می توان دور زد – اما نه مگر اینکه شما یک تکنسین باشید که می داند او چه می کند.

غذایی که ناپلئون دوست دارد ممکن است نشانه شخصیت و خلق و خوی تهاجمی او باشد. گوشت خوک در ماهیتابه های آهنی سرخ شده، باقی مانده های آغشته به شیر و گوجه فرنگی خالی شده.

به نظر می رسد سایر غذاها شخصیت آن فرد را به همین شکل منعکس می کنند. جیمی هندریکس در 27 نوامبر 1942 به دنیا آمد و در 18 سپتامبر 1970 درگذشت. او گیتاریست، خواننده و ترانه سرای آمریکایی بود که در سال 2003 توسط مجله رولینگ استون در رده 100 گیتاریست برتر تمام دوران قرار گرفت. جیمی یک دشت خورد. ساندویچ تن ماهی در آخرین روز زندگی اش در سن 27 سالگی.

  علی دایی در مراسم شب قدر

البته این مجموعه به دوران مدرن محدود نمی شود. ژولیوس سزار در 12 یا 13 ژوئیه 100 قبل از میلاد به دنیا آمد و در 15 مارس 44 قبل از میلاد درگذشت.او “دیکتاتور” و رهبر جمهوری روم بود.

حلزون دو سینه جولیو در مراسمی باشکوه تقدیم شد. البته در این مراسم از موسیقی آسیای شرقی نیز برای بهتر و مجلل جلوه دادن غذا استفاده شد.

منبع: آتلانتیک

دیدگاهتان را بنویسید