آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس خبر خوش برای پرسپولیس

نقل و انتقالات پرسپولیس در این فصل سخت‌تر شده و قرارداد 12 بازیکن پرسپولیس در پایان فصل به پایان می‌رسد و یحیی گل محمدی تاکید کرد که قرارداد تیم‌های ملی (ترابی و سرلک) باید هر چه سریع‌تر تمدید شود.

از این رو باشگاه پرسپولیس قبل از پایان سال مذاکرات خود را با این بازیکنان آغاز کرد و حتی قرارداد مهدی ترابی نیز باید قبل از بازی شهرآورد تمدید می شد که در نهایت ابهام در برخی موارد مانع از این اتفاق شد و مذاکرات بعدی در سال جدید انجام خواهد شد. .بگیریم.

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس خبر خوش برای پرسپولیس

خبر خوش برای پرسپولیس برای میلاد سرلک و مهدی ترابی

حالا که زمزمه تمدید قرارداد این دو بازیکن زیاد شده است، محمد محمدی معاون جدید ورزشی پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: اتفاقات خوبی در این زمینه افتاده است. با آقای میلاد سرلک و مهدی ترابی به نتایج نهایی رسیده ایم. خدای نکرده این به زودی نهایی می شود تا بتوانیم کارهای دیگر دوستان را انجام دهیم.

وی درباره روند تمدید قراردادشان توضیح داد: با توجه به اینکه جام جهانی را پیش رو داریم، خود همه بازیکنان علاقه مند به ماندن بودند. خود مهدی ترابی و سرلک عاشق دیدن ثمره زحماتشان هستند. درباره جزئیات قرارداد صحبت نکرده ایم و به یک جمع بندی کلی رسیده ایم که نتیجه خوبی است. خدای ناکرده زمانی این بحث ها را تمام می کنیم که بخواهیم روی کاغذ بیاوریم.

وی درباره زمان عقد گفت: خانه این بچه ها پرسپولیس و) وقتی هر دو می گویند ما علاقه مند به ادامه حضور در پرسپولیس هستیم، مهم نیست مدت قرارداد چقدر باشد. از آنجایی که ما علاقه مند به خدمت رسانی به این عزاداران هستیم، این بچه ها قطعا عاشق باشگاه پرسپولیس هستند. البته دوست دارم مدت زیادی در پرسپولیس باشم و همان روندی را که سال ها کار کرده اند ادامه بدهم. هیچکس دوست ندارد بازیکنانی مثل آقایان ترابی و سرلک و بقیه بازیکنان را برای مدت طولانی داشته باشد، اما این یک خیابان دو طرفه است.

  سه شرط واردات خودرو در سال 1401

با این حال گفته می شود به خصوص میلاد سرلک علاقه ای به تمدید قرارداد یک ساله خود دارد و باید دید این موضوع تا کجا پیش خواهد رفت.

پرسپولیس روز دوشنبه به مصاف ذوب آهن خواهد رفت و آخرین دور مذاکرات با بازگشت به تهران انجام خواهد شد.

میلاد سرلک در تابستان 1399 به پرسپولیس پیوست و مهدی ترابی در نیم فصل لیگ بیستم به جمع سرخپوشان پیوست. ترابی یک فصل و نیم است که در پرسپولیس حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید