آتون: ایران به یک ابرقدرت منطقه تبدیل شده است

ابدالبری آتاناس وی در گفت و گو با شبکه تلویزیونی المیادین گفت: ایران به یک ابرقدرت منطقه ای تبدیل شده است. ایران اسرائيل کشتی ها را در نبرد شکست دهید. ایران اسرائیل جنگ سایبری شکست داد. ایران علاقه ای به تهدید اسرائیل ندارد و به آن پاسخ می دهد. هر گونه حمله به ایران با واکنش بزرگی مواجه خواهد شد. ایران دیروز موشک های نقطه به نقطه خود را به نمایش گذاشت که پیامی برای اسرائیلی ها بود که این موشک ها برای حمله به شما طراحی شده اند.

او در مورد سخنرانی صحبت می کند سید حسن نصرالله وی گفت: پیام اصلی این سخنرانی این بود که تخریب قدس یا زیارتگاه های اسلامی و مسیحی در قدس به معنای نابودی اسرائیل است. این بدان معناست که قدس تنها نیست و مقاومت هرگز تسلیم نخواهد شد و به هرگونه تجاوز اسرائیل به حرمین پاسخ خواهد داد.

عطوان افزود: سید حسن نصرالله خاطرنشان کرده است که آنچه اسرائیل را نابود می کند مقاومت است زیرا اگر امنیت تل آویو از بین برود ستون فقرات این رژیم از بین می رود. پیش از این ارتش های عربی نتوانستند این امنیت را بشکنند، اما امروز مقاومت با موشک های ضد موشکی و عملیات انفرادی باعث وحشت اسرائیل شده است.

محور مقاومت امروز تصمیم گرفت پاسخ دهد

وی افزود: برای اولین بار سید حسن نصرالله اعلام کرد که از روش پاسخگویی در زمان و مکان مناسب استفاده نخواهیم کرد و این بدان معناست که هرگونه حمله به سوریه با پاسخ مواجه خواهد شد. هرگونه حمله به ایران با پاسخ مواجه خواهد شد. در اینجا نشانه های آمادگی و قدرت است. به نظر من محور مقاومت امروز تصمیم گرفته پاسخ دهد و دیگر نمی خواهد سکوت کند. به نظر من آغاز این سفر جنگ قدس بود که مقاومت در آن پیروز شد.

  یک کندوی سه متری پشت دیوار حمام پیدا کنید

سردبیر رای الیوم نوشت: اسرائیل امروز منزوی شده و غرب دیگر به آن توجهی ندارد. تمرکز غرب امروز بر جنگ در اوکراین است. این نبرد طولانی خواهد بود. غربی ها نگران مشکلات امنیتی و اقتصادی خود هستند. اسرائیلی ها این را به خوبی درک می کنند، بنابراین عقب نشینی از این رژیم آغاز شده است. مهاجرت از اوکراین به اسرائیل برای این رژیم ناامید کننده بود. بیش از 400000 یهودی که از مهاجرت به اسرائیل خودداری کردند در اوکراین زندگی می کردند. زیرا آنها به خوبی می دانند که اسرائیل در امان نیست. اگر محور مقاومت بایستد و به حملات هوایی به سوریه پاسخ دهد، شاهد فرار شهرک نشینان خواهیم بود.

آتون: ایران به یک ابرقدرت منطقه تبدیل شده است

عبدالباری عطوان گفت: سید حسن نصرالله همیشه بر اساس اطلاعات بسیار دقیق صحبت می کند و من مطمئن هستم که دشمن امروز در حالت ضعف، ناامیدی، درماندگی و فروپاشی است. اسرائیلی ها می گویند حزب الله بیش از 150000 موشک دارد و خطرناک ترین جبهه برای رژیم، مرز لبنان است. اسرائیلی ها قادر به تهاجم به نوار غزه نیستند و حتی از انجام چنین تهدیدی می ترسند. زیرا آنها به خوبی می دانند که موشک های کورنت سوریه در انتظار آنها خواهد بود. شاخه های نظامی گروه های مسلح فلسطینی منتظر آنها خواهند بود. به خدا قسم در مرحله بسیار حساسی هستیم. سخنرانی سعید حسن نصرالله توجه فرماندهان نظامی و رهبران سیاسی اسرائیل را به خود جلب کرد.

اسرائیل نابود شده است و هیچ کس نمی تواند از آن محافظت کند

عطوان افزود: محور مقاومت دارای دو اتاق عمل است که در حالت پیوسته قرار دارند. اتاق عملیات نظامی برای هماهنگی بین یگان نظامی محور مقاومت و ارتش آن و اتاق دیگر برای عملیات سیاسی است. هدف این دو اتاق عمل، آمادگی برای مرحله بعدی و حرکت از مرحله بازدارندگی به مرحله حمله است. سید حسن نصرالله می داند که دشمن مانند ببر زخمی است و هر لحظه می تواند دیوانه کند. اما وی تاکید کرد که محور مقاومت در آمادگی کامل است. ایران از دفاع به تهاجمی رفته است. ما می توانیم پاسخ نظامی عمدی ایران به اسرائیل را ببینیم. ایران از رفتن به مقر موساد در اربیل ابایی نداشت. ایران با رایزنی سریع و مستقیم با آن کشور با هیچ کشوری مشورت نکرده و از کسی اجازه نگرفته است. ایران به کشورهایی که روابط خود را با اسرائیل عادی کرده اند گفته است که اگر پایگاه هایی برای تهدید ایران فراهم کنند، مانند مقر موساد در اربیل با آنها برخورد خواهند کرد. اسرائیل در مقابل این حمله سکوت کرد و پاسخی نداد. ما با استراتژی جدیدی روبرو هستیم که سید حسن نصرالله اعلام کرده است. اسرائیل نابود شده است و هیچ کس نمی تواند از آن محافظت کند. محور مقاومت ابتکار عمل را به دست گرفت. به خدا قسم، عاملان عادی سازی روابط با اشغالگران پشیمان خواهند شد. ما در آستانه بازگشت به فلسطین و اقامه نماز در بیت المقدس هستیم.

  اولین کامپیوتر در جهان از چه زمانی شروع به کار کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید